_1a

_1

_2

Zaskakuje wyglądem

Krystaliczny design świateł to znak rozpoznawczy nowego SUV-a z gatunku stylowych. Zobacz, jak wiele uroku tkwi w wysokim umiejscowieniu jego przednich reflektorów, które powiększają Twoje pole widzenia podczas jazdy. Charakterystyczne tylne lampy ŠKODY KODIAQ są nie do przeoczenia. To właśnie dzięki nim na drodze poczujesz się jeszcze bezpieczniej. Wdzięk i lekkość projektu idą w parze z przemyślaną funkcjonalnością ŠKODY KODIAQ.

_3

Przykuwa uwagę

Nic dziwnego, że sylwetka nowej ŠKODY KODIAQ przyciąga spojrzenia. To zapowiedź drzemiącej w niej mocy. Nowy, solidnie skonstruowany SUV z gatunku niezawodnych będzie dla Ciebie wiernym towarzyszem codziennych wyzwań i większych, rodzinnych misji. Sprawdzi się w każdych warunkach, a na co dzień ułatwi Ci życie za sprawą pomysłowych udogodnień: parasola zmyślnie ukrytego w drzwiach, bagażnika otwieranego jednym ruchem stopy, czy specjalnej ochrony krawędzi drzwi.

_4

_5

ŠKODA INFOTAINMENT nawiguj z przyjemnością

Połączenie przez Wi-Fi w nowej ŠKODZIE KODIAQ daje możliwość zarządzania zestawem multimedialnym przez smartfona lub tablet. W ten sposób Twoje urządzenie mobilne zmienia się w poręcznego pilota dla systemów Columbus lub Amundsen, towarzyszących każdej podróży nowym SUV-em z gatunku multimedialnych.

_6

_7

Podróżuj z radością

Nowa ŠKODA KODIAQ powstała po to, by radość ze wspólnego podróżowania swobodnie dzielić z rodziną i przyjaciółmi. Już nie musisz się zastanawiać, czy dla wszystkich starczy miejsca. Starczy – podobnie, jak wtyczek USB do Waszych smartfonów, czy uchwytów na tablety dla młodych odkrywców, którzy w czasie jazdy zatęsknią za ulubioną kreskówką.

 

_8

Zapraszamy na jazdy próbne.                                                                                                        Pobierz cennik 

Wypełnij formularz

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane


* ŠKODA jak w abonamencie to oferta kredytu ŠKODA Kredyt Niskich Rat Volkswagen Bank Polska S.A. oraz leasingu ŠKODA Leasing Niskich Rat Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Suma spłat w okresie umowy pokrywa jedynie przewidywaną utratę wartości pojazdu w tym czasie. Na zakończenie okresu umowy Klient ma możliwość zwrotu pojazdu albo zatrzymania go za zapłatą kwoty określonej w umowie. W przypadku zwrotu pojazdu z ponadnormatywnym zużyciem lub przebiegiem Klient jest zobowiązany do poniesienia dodatkowych kosztów na zasadach określonych w umowie.

Prezentowana miesięczna rata to wartość brutto dla ŠKODA Kredyt Niskich Rat (okres kredytu 48 miesięcy, wkład własny 20%, wysokości finalnej raty określona w umowie) oraz netto dla ŠKODA Leasing Niskich Rat (okres leasingu 36 miesięcy, opłata wstępna 10%, wysokości finalnej raty określona w umowie) dla modelu w cenie 61 150 zł brutto. ŠKODA Kredyt Niskich Rat 1% – reprezentatywny przykład ustalony i przekazywany zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim: cena samochodu 62 684 zł; wkład własny: 12 718 zł; całkowita kwota kredytu: 49 966 zł; stopa oprocentowania kredytu: 0,49%, całkowity koszt kredytu: 9 074 zł obejmuje: ubezpieczenie komunikacyjne: 2 069 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu: 3 372 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 5,80%; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta: 59 040 zł; wysokość raty miesięcznej: 623 zł; wysokość finalnej raty: 29 148 zł. Oferta przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.