Nigdy nie mów nigdy wiosennym wyjazdom – wymień klocki hamulcowe w swojej ŠKODZIE już od 249 zł*
i bądź gotowy na każdą podróż!

Kto powiedział, że wakacje muszą zaczynać się dopiero w lipcu? Jeśli przygotujesz swoje auto do wiosennych wypraw, będziesz mógł wyjechać już teraz! Sprawdź stan swojego samochodu i wybierz przednie klocki hamulcowe wraz z usługą wymiany już od 249 zł*. Odwiedź Autoryzowany Serwis ŠKODY, a będziesz miał pewność, że Twoje auto jest w dobrych rękach. Przygotuj się do kolejnych kilometrów!

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane