Zrób wiosenne porządki w swoim aucie. Ciesz się lepszą pogodą i korzystaj z niej wszystkimi czterema kołami!

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Przyjedź do Autoryzowanego Serwisu ŠKODY i wymień opony na letnie, a zimowe zostaw nam do przechowania. Z piękną pogodą za oknem będziesz bezpiecznie i z przyjemnością pokonywał każdy kolejny kilometr dróg. Od teraz wiosna będzie kojarzyć Ci się tylko z czerpaniem przyjemności z jazdy.