Oferta serwisu

Pięć powodów, dla których powinieneś wybrać Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODA:

 • Serwis ŠKODY jest zawsze blisko.
 • Oferujemy najwyższą jakość.
 • Nasze motto: bądź otwarty i szczery wobec klienta.
 • Bezpieczeństwo, trwałość samochodu i jakość usług zawsze się opłacają.
 • Kompleksowy zakres usług.

ZAKRES USŁUG

Każdy samochód wymaga, by od czasu do czasu o niego zadbać – niezależnie od tego, czy dotyczy to regularnych przeglądów, napraw czy też zamontowania Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA.

 • PRZEGLĄDY TECHNICZNE Aby Twój samochód mógł cieszyć się doskonałym stanem technicznym i przez długi czas funkcjonował bez zarzutu, niezwykle ważne jest dokonywanie regularnych przeglądów technicznych u Autoryzowanego Partnera Serwisowego ŠKODY. Plan przeglądów informuje Cię o tym, kiedy należy przekazać samochód do kontroli.
 • PRZYGOTOWANIE DO BADANIA TECHNICZNEGO W SKP – Przygotujemy Twój samochód do okresowego badania technicznego w stacji kontroli pojazdów.
 • WYMIANA OLEJU – Twój Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY oferuje wymianę oleju i filtra oleju, aby zapewnić silnikowi płynną pracę i długą żywotność.
 • SERWIS AKUMULATORÓW – Akumulator musi być w doskonałym stanie przez cały czas, nie tylko zimą. Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY sprawdzi stan akumulatora w Twoim samochodzie i wyeliminuje ewentualne usterki mające wpływ na okres jego eksploatacji.
 • MYCIE SAMOCHODU – W ramach przeglądu Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY umyje Twój samochód. Dzięki temu auto, któremu zapewnimy utrzymanie doskonałego stanu technicznego, będzie również świetnie wyglądało.
 • AKCJE SEZONOWE – Aby Twój samochód był dobrze przygotowany na nadchodzący sezon, Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY oferuje systematyczne, sezonowe akcje promocyjne dotyczące Oryginalnych Części i Akcesoriów ŠKODY.
 • SERWIS KLIMATYZACJI – Oferujemy Ci kompleksowe usługi związane z klimatyzacją. Kontrolujemy szczelność układu klimatyzacji oraz sprawdzamy wszystkie funkcje klimatyzacji. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i stosujemy najnowocześniejszy sprzęt przez niego zalecany.
 • KONTROLA ZBIEŻNOŚCI KÓŁ – Niewłaściwe ustawienie kół powoduje nierównomierne zużycie opon. Z tego powodu oferujemy Ci pomiar zbieżności kół i ich profesjonalne ustawienie. Wszystkie prace wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta i przy użyciu nowoczesnego sprzętu, który został zatwierdzony przez producenta.

Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się z nami.


NAPRAWY

Wszelkie naprawy dokonywane u Autoryzowanych Partnerów Serwisowych ŠKODY wykonywane są zgodnie z wytycznymi producenta.

Jeśli w Twoim samochodzie wystąpiła usterka, przekaż go w dobre ręce: Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY doskonale zna się na Twoim samochodzie.

 • ORYGINALNE CZĘŚCI ŠKODY Oryginalne części ŠKODY wymieniane u Autoryzowanego Partnera Serwisowego są identyczne z tymi, jakich użyto do montażu Twego samochodu. Nasze produkty przeszły wszystkie testy stosowane do poszczególnych części zamiennych używanych w produkcji seryjnej. ŠKODA gwarantuje ich bezpieczeństwo, niezawodność i długą żywotność. Więcej informacji na temat Oryginalnych Części ŠKODA znajdziesz tutaj.
 • NAPRAWY BLACHARSKO LAKIERNICZE- Jeśli podczas wypadku nadwozie i lakier Twojego samochodu uległy zniszczeniu, Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY usunie wszelkie usterki zgodnie z wytycznymi producenta dotyczącymi Oryginalnych Części ŠKODA. Jest to ważne nie tylko ze względu na Twoje bezpieczeństwo, ale również na użyteczność i zachowanie wartości samochodu.

Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się z nami.


USŁUGI DODATKOWE

W naszej firmie opieka nad klientem nie kończy się w momencie sprzedaży auta. Autoryzowani Partnerzy Serwisowi ŠKODY zatroszczą się o Twój samochód w każdej sytuacji, w trakcie całego okresu eksploatacji auta, tak abyś zawsze był z niego zadowolony.

Gwarantujemy szeroki zakres i wysoką jakość usług naprawczych, konserwacyjnych oraz dodatkowych.

 • MONTAŻ AKCESORIÓW – Oferujemy profesjonalny montaż produktów wchodzących w skład szerokiej oferty Oryginalnych Akcesoriów ŠKODA, takich jak bagażniki dachowe, tempomaty, haki holownicze itp. Pracownicy Autoryzowanych Partnerów Serwisowych wykonają profesjonalny montaż, zgodny z wytycznymi producenta.
 • PRZECHOWYWANIE OPON – Autoryzowany Partner Serwisowy ŠKODY może przechować dla Ciebie zestaw opon, który wymienisz przy zmianie pory roku.

Aby uzyskać dalsze informacje dotyczące zakresu i szczegółowych warunków serwisu, skontaktuj się z nami.