Skoda napędza

XI MARATON MTB DOOKOŁA JEZIORA MIEDWIE miał miejsce 6 sierpnia 2016 roku w Morzyczynie koło Stargardu w województwie Zachodniopomorskim.

W wyścigu wzięło udział blisko 1500 cyklistów. Trasę długości ok. 58 km zawodnicy pokonywali po różnej nawierzchni: asfaltowej, żużlowej, ścieżkami  leśnymi, piaskowej, po płytach jumbo).

Skodex Krotoski-Cichy patronował konkursowi dla najmłodszych: Skodex for Kids, odbywający się po starcie wszystkich zawodników na promenadzie przed Amfiteatrem.

Dzieci zostały podzielone według płci i startowały po wcześniejszym zapisaniu się wg grup wiekowych:

  • 6 – 7 lat
  • 8 – 9 lat
  • 10 – 11 lat

Ufundowaliśmy nagrody dla wszystkich dzieci w postaci medali i dyplomów. Dzieci dostały wodę oraz słodkości.

Dla 3 najlepszych cyklistów w każdej grupie wiekowej zarówno dla dziewczynek jak i chłopców ufundowane zostały nagrody i puchary. W konkursie Skodex for Kids wzięło udział ok. 120 dzieci.

Zorganiowaliśmy konkurs dla wszystkich odwiedzających XI Maraton MTB dookoła jeziora Miedwie polegający na wyścigu na trenażerze. Ustalona została jedna trasa, którą pokonywali zawodnicy. Zostały przekazane nagrody dla: najlepszego zawodnika i zawodniczki. Każdy, kto spróbował swoich sił dostał prezent – niespodziankę – breloczek rowerowy – Skoda.

Dodatkowo przygotowaliśmy przeprowadził konkurs „Wygraj Skodę na Weekend”. Konkurs polegał na wypełnieniu ankiety (Zgoda GIODO) oraz na odpowiedź na pytanie: Gdzie i z kim chciałbyś/chciałabyś pojechać Skodą i dlaczego?

Rozstrzygnięcie konkursu „Wygraj Skodę na Weekend” na naszym profilu na Facebooku:

Pomimo deszczowej pogody dużym powodzeniem cieszył się konkurs na trenażerze.

Wyścig był prowadzony przez bramę Skody samochodem Skoda Yeti.
Wszyscy uczestnicy Maratonu mogli otrzymać wodę źródlaną z logo Skody. Zwycięzcy w każdej grupie wiekowej otrzymywali koszulki z logo Skody, puchary. Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowy medal.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją

 

Mapa maratonu: http://www.stc.stargard.pl/files/mapa.pdf

 


Serdecznie zapraszamy na XI Wyścig MTB dookoła Jeziora Miedwie, który będzie miał miejsce 6 sierpnia 2016 roku na promenadzie w Morzyczynie.

Skodex Krotoski-Cichy przygotował dla Was wiele atrakcji. Między innymi konkurs, w którym będzie można wygrać Skodę na weekend AHC_Regulamin na MTB. Kolejną atrakcją będzie wyścig na trenażerze, dla najlepszego kolarza lub kolarki czeka nagroda, dla uczestników zmagań – drobiazgi, niespodzianki.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy wyścig po promenadzie. Zapisy na wyścig będą odbywały się w naszym namiocie Skody przy Amfiteatrze. Zapraszamy od godziny 9:00. Dla Dzieci czekają nagrody, medale i puchary!

banerek