Nowa ŠKODA KAROQ

Krystaliczny design
Design ŠKODY KAROQ podkreśla jego przestronność wnętrza i dynamiczną sylwetkę.

Poczuj się w nowej ŠKODZIE KAROQ jak w domu. Wyjątkowa przestrzeń nowoczesnego SUV-a czeka na Ciebie.

Znajdź inspirację, by próbować rzeczy inaczej.

Odkryj przyjemność z prowadzenia samochodu wyposażonego w nowoczesne technologie, które są na wyciągnięcie Twojej dłoni. Kieruj autem inaczej przy wsparciu systemu infotainment z kolorowym ekranem dotykowym 8” oraz Bluetooth.


Zapisz się na jazdę próbną

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane