1. REFLEKTORY BI-LED Z FUNKCJĄ CORNER – dzięki funkcji doświetlania zakrętów kierowca wcześniej dostrzeże przeszkodę podczas skręcania lub parkowania.
  2. BLIND SPOT – funkcja monitorowania martwego pola to dwa radary ukryte w tylnym zderzaku, które monitorują obszar za samochodami i ostrzegają kierowcę o pojazdach znajdujących się w martwym polu widzenia przez zapalenie się diody LED w lusterku zewnętrznym.
  3. FRONT ASISST– system służy do monitorowania odległości od samochodu jadącego z przodu. Poza tym automatycznie hamuje oraz ostrzega kierowcę o możliwości kolizji, a jeśli kolizja jest nieunikniona – minimalizuje jej skutki poprzez hamowanie. System działa w pełnym zakresie prędkości z wyjątkiem bardzo niskich (podczas jazdy w korkach).
  4. PAKIET PRZEGLĄDÓW W CENIE – z Pakietem Przeglądów aż przez 4 lata lub do osiągnięcia przebiegu 60 000 km od zakupu nie zapłacisz za żadne obowiązkowe przeglądy w serwisie marki.
  5. AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW DSG – dwusprzęgowa skrzynia biegów DSG łączy szybką zmianę biegów skrzyni manualnej z komfortem skrzyni automatycznej.
  6. KAMERA COFANIA – włączenie biegu wstecznego aktywuje kamerę, a na wyświetlaczu pojawia się obraz zza samochodu oraz linie pomocnicze. Parkowanie tyłem stanie się przyjemnością.
  7. SYSTEM KESSY – otwórz i uruchom samochód bez użycia kluczyków. Wystarczy, że masz je w kieszeni!
  8. SMARTLINK+ I RADIO SWING – połącz swojego smartfona z systemem SmartLink+ i korzystaj ze znajdujących się w telefonie aplikacji poprzez multimedialny wyświetlacz radia – bezpiecznie i wygodnie.

Systemy działają w granicach możliwości technologicznych, dlatego nadal niezbędne jest zachowania ostrożności przez kierowcę.

POZNAJ NOWĄ FABIĘ

Wypełnij formularz, a odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku godzin.

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

*Prezentowana miesięczna rata to wartość brutto dla ŠKODA Kredyt Niskich Rat 1% (okres kredytu 48 miesięcy, wkład własny 25%, wysokość finalnej raty określona w umowie) oraz netto dla ŠKODA Leasing Niskich Rat 1% (okres leasingu 48 miesięcy, opłata wstępna 10%, wysokość finalnej raty określona w umowie). ŠKODA Kredyt Niskich Rat 1% – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,34%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) to 57 048 zł, całkowita kwota do zapłaty 69 776 zł, oprocentowanie zmienne 1,79%, całkowity koszt kredytu 12 728 zł (w tym: prowizja 3 155 zł, odsetki 3 512 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 2 220 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 3 841 zł), 48 miesięcznych rat równych po 815 zł; rata finalna 30 664 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 23.03.2018 na reprezentatywnym przykładzie. Oferta na wybrane modele ŠKODY z rocznika 2018 przy skorzystaniu z ubezpieczenia komunikacyjnego i ubezpieczenia spłaty kredytu oferowanych przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.