Salon czynny:
pon-pt: 8:00-18:00
sob: 8:00-16:00

ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin

tel. 91 460 22 00

szczecin@krotoski-cichy.pl


Serwis czynny:
pon-pt: 7:00-18:00
sob: 8:00-16:00

ul. Struga 1a, 70-784 Szczecin

tel. 661 251 286
tel. 785 090 924
tel. 91 460 22 00

informacja.szczecin@krotoski-cichy.pl
szczecin@krotoski-cichy.pl

Salon
G_Bobecki Grzegorz Bobecki Kierownik Działu Handlowego 91 460 22 00 szczecin@krotoski-cichy.pl
A_Dreszer Aleksander Dreszer Specjalista ds. Sprzedaży 661 978 358
91 460 22 00
aleksander.dreszer@krotoski-cichy.pl
T_Makowski Tadeusz Makowski Specjalista ds. Sprzedaży 506 133 281
91 460 22 00
tadeusz.makowski@krotoski-cichy.pl
A_Czekurlan Agnieszka Czekurłan Specjalista ds. Sprzedaży 509 474 451
91 460 22 00
agnieszka.czekurlan@krotoski-cichy.pl
Żaneta Gembara Specjalista ds. Sprzedaży 785 507 240
91 460 22 00
zaneta.gembara@krotoski-cichy.pl
Marcin Pospiech Specjalista ds. Sprzedaży 661 970 025 marcin.pospiech@krotoski-cichy.pl
P_Dittwald_1 Piotr Dittwald Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 500 250
91 460 22 00
piotr.dittwald@krotoski-cichy.pl
Grzegorz Mitek Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej 785 502 681 grzegorz.mitek@krotoski-cichy.pl
Serwis

Serwis

Umów się na serwis 91 460 22 00 szczecin@krotoski-cichy.pl
P_Wiszniewski Piotr Wiszniewski Kierownik Serwisu 661 971 299 piotr.wiszniewski@krotoski-cichy.pl
S_Koszuta Sławomir Koszuta Doradca serwisowy 91 460 22 00 slawomir.koszuta@krotoski-cichy.pl
m_partyka Marcin Partyka Doradca serwisowy

91 460 22 00

marcin.partyka@krotoski-cichy.pl
Sprzedaż Części i Akcesoriów
S.Namerla Sebastian Namerła
Kierownik Działu Części Zamiennych 91 460 22 00 czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
M_Weglewski Maciej Węglewski
Specjalista ds. Części Zamiennych 91 460 22 00 czesci.szczecin@krotoski-cichy.pl
Dział Blacharsko-lakierniczy

Blacharnia-Lakiernia,
Dział Likwidacji Szkód

Umów się na Serwis
Blacharsko-Lakierniczy
91 460 22 80 blacharnia.szczecin@krotoski-cichy.pl
Sebastian_Rakowski_2 Sebastian Rakowski Kierownik Działu Blacharsko-Lakierniczego 91 460 22 80 sebastian.rakowski@krotoski-cichy.pl
M_Gracjasz Martyna Gracjasz Dział Likwidacji Szkód – kontakt z Klientem

91 460 22 80

martyna.gracjasz@krotoski-cichy.pl
Dział Ubezpieczeń
Kamila Szudy
Specjalista ds.Ubezpieczeń 91 460 22 20
661 975 887
kamila.szudy@krotoski-cichy.pl
Katarzyna Drozd Recepcja / Informacja 91 460 22 20
661 975 985
katarzyna.drozd@krotoski-cichy.pl
Dział Marketingu
K_Michalska Katarzyna Michalska Specjalista ds. Marketingu 661 850 871 katarzyna.michalska@krotoski-cichy.pl

 

Formularz kontaktowy

 

Administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J. z siedzibą w Wysogotowie przy ulicy Skórzewskiej 8. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Auto-Handel-Centrum Krotoski-Cichy Sp.J z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Lokalizacja